Servis

Servis

Profesionální servis, který oživí vaše stroje

Náš servis je vždy na pohotovosti, připraven vám pomoci v každém okamžiku. Zaručujeme dostupnost pro rychlé řešení problémů s vaší zahradní technikou. Od sekaček až po sněhové frézy, poskytujeme individuální péči a odborný servis. Převezměte kontrolu nad stavem svých strojů s naším servisem.


Na všechny námi nabízené značky provádíme autorizovaný servis, ale zároveň realizujeme servis i pro ostatní značky zahradní techniky.


Stroje zakoupené u nás mají automaticky předností právo v servisu, což oceníte především v sezóně, kdy se servisní lhůty nepříjemně prodlužují.

1

Diagnostika a opravy

Zajistíme důkladnou diagnostiku a odbornou opravu vaší zahradní techniky, abyste mohli co nejdéle vychutnávat optimální výkon a spolehlivost.

2

Předsezónní a posezónní prohlídky

Připravte své stroje na sezónu s našimi předsezónními prohlídkami. Sledujeme stav vaší techniky, abychom předešli případným problémům a prodloužili její životnost. Stejným způsobem provádíme také prohlídky posezónní.

3

Servis expres

V případě naléhavých situací nabízíme službu Servis Expres, která zajistí okamžitou prioritní péči o váš stroj. Přerušíme veškeré otevřené zakázky a přednostně se věnujeme vašemu zařízení.

4

Rutinní údržba a péče

Nezapomínejte na pravidelnou údržbu! Poskytujeme kompletní rutinní péči o vaše stroje, abyste mohli v plné míře využívat jejich výkon a prodlužovat jejich životnost.

Spokojenost zákazníků

Získáte nejen kvalitní servis, ale také celkovou spokojenost. Naši zákazníci ocení individuální přístup, profesionalitu a pečlivost, kterou věnujeme každému servisnímu úkolu.

Veliké zkušenosti

S našimi bohatými zkušenostmi v oblasti servisu zahradní techniky jsme váš spolehlivý partner. Disponujeme rozsáhlými znalostmi a dovednostmi, abychom zajistili optimální funkci vašich strojů.

Rychlá oprava

Nenechávejte své stroje dlouho stát! S naším servisem můžete očekávat rychlou a efektivní opravu. Díky promptním reakcím a dobře organizovanému servisnímu procesu se vrátíte ke svým zahradním pracím co nejdříve.

Profesionální servis

Oživte své zahradní stroje s naším kvalitním servisem. S důrazem na odbornost, rychlost a individuální péči jsme vaším prvním výběrem pro udržení vaší zahrady v optimálním stavu.

  • Odbornost a zkušenosti
  • Rychlost a efektivita
  • Individuální péče o každého zákazníka